دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+فیلم و موزیک ویدیو - دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+فیلم و موزیک ویدیو - دانلود آهنگ جدید
خانه » گلچین آهنگ جدید » دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+فیلم و موزیک ویدیو

دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+فیلم و موزیک ویدیو

دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+فیلم و موزیک ویدیو


موزیک ویدیو رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه 
موزیک ویدیو آهنگ جام جهانی که با تازگی در صفحه های مجازی پخش شده است را برای شما دوستان آماده کرده ایم .


هالیوود ریپورتر، گزارش‌های منتشرشده و منابع مستقل تاییدشده می‌گویند ویل اسمیت و نیکی جَم خواننده و آهنگساز آمریکایی قرار است در کنار ایرا ایسترِفی خواننده اهل کوزوو، آهنگ رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اجرا کنند.
با وجود اینکه جام جهانی چند آهنگ دارد، آهنگ رسمی آن معمولا مهم‌ترین و معروف‌ترین آهنگ است که در فینال جام جهانی اجرا می‌شود و تقریبا حدود ۲ میلیارد نفر آن را تماشا خواهند کرد. از آهنگ‌های قبلی می‌توان به «واکا واکا» و «جام زندگی» اشاره کرد.
با استناد به مصاحبه‌ای که اخیرا با خوان مدینا مدیر برنامه‌های نیکی جم در یک برنامه رادیویی انجام شد، نیکی جم و ویل اسمیت مدتی پیش در بوداپست بودند تا مراحل نهایی آهنگ خود را به پایان برسانند. این‌ آهنگ قرار است روز جمعه منتشر شود.
طی چند روز گذشته گزارش‌هایی تاییدنشده مبنی بر اینکه اسمیت و نیکی جم در حال همکاری هستند منتشر شده بودند. بعضی گزارش‌ها هم از حضور ایسترفی خبر می‌دادند.
اما پیش از انتشار رسمی خبر خوانده شدن‌ آهنگ اصلی جام جهانی توسط اسمیت، او و نیکی جم در رسانه‌های اجتماعی درباره یکدیگر صحبت می‌کردند. در ماه مارس، نیکی جم یکی از آهنگ‌های اسمیت را به افتخار او خوانده بود. یک هفته قبل از آن هم اسمیت ویدیویی از خودش منتشر کرده بود که در آن در حال خواندن یکی از آهنگ‌های نیکی جم بود.

دانلود آهنگ جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ نسخه رسمی

به زودی ….

دانلود آهنگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme